Бережемо руки

repairТехнічний прогрес багато всього корисного дав людству. Перш за все це пристрої, які полегшують людську працю. Значний відсоток цих приладів ми використовуємо щодня – фактично, це вся наша побутова техніка.

Побутова техніка економить наш час і сили, але і вона не вічна, тому Вам варто знати де можна провести ремонт побутової техніки у місті Львів. Посудомийні машини бережуть ще й енергозатрати та руки хазяйок.

Про що варто знати обираючи посудомийку? Перш за все треба визначитись із місцем, куди ви її поставите.

Також варто визначити потреби, тобто скільки посуду Вам щоденно треба буде перемити. Виробники пропонують багато різних моделей, які розраховані як на великі  сім’ї так і на холостяків.

Так у повно габаритну машину можна помістити 14 комплектів посуду з 11 предметів кожен. Саме таку варто обрати якщо у Вас велика сім’я. Для родини із чотирьох людей цілком підійде менша машина – на 9 комплектів. Найменші ж посудомийки – настільні – розраховані лише на один комплект посуду і чудово підійдуть для переконаних одинаків.

У самій машинці варто звернути увагу на кошик для посуду. Їх має бути як мінімум два – для звичайного посуду і для каструль. В них обов’язково має бути функція регулювання висоти і спеціальні лотки та утримувачі, що регулюються, для крихкого посуду. Якщо цього всього немає – від такої посудомийки краще відмовитись, адже шанс що Вам знадобиться послуга по ремонту техніки значно зростає.

Роботу посудомийної машини позначають латинськими літерами від А до Е. Вони позначають рівень очищення посуду від слабкого до бездоганного.

Окремо також оцінюють і сушку. Позначають її ефективність латинськими літерами від Aдо G. Відповідно А – найвищий рівень, G ж означає сушку за допомогою конденсату, що уможливлює потьоки на посуді.

Обираючи яку посудомийку купити варто звернути увагу на функціональні можливості. Зверніть увагу на систему управління. Додаткові функції на зразок вибору часу початку миття, дисплей для управління, звукові сигнали , індикатори мийних засобів будуть дуже корисними.

В ідеальному варіанті посудомийка має бути оснащена автоматичним електронним типом управління, коли ви просто обираєте програму миття, а всі інші параметри обирає ваш розумний пристрій. Якщо ж ви обрали машину із електромеханічним управлінням всі ці параметри доведеться виставляти самостійно.

Для того щоб ваша посудомийка прослужила роки за нею треба правильно доглядати. Рекомендують що півроку чистити її спеціальними засобами від накипу  та час від часу прочищати фільтри, а також використовувати спеціальні знежирюючі засоби для посудомийних машин.  Та пам`ятайте – Компанія Техномікс-плюс проведе ремонт побутової техніки у Львові в зручний для Вас час.