Втратити гроші, але не довіру

“Втратити гроші, але не довіру!” Ви запитаєте, що спільного ця багатозначна фраза має із черговою характеристикою якої-небудь технічної новинки? Все на диво просто. Саме такий засадничий принцип надійності і тривалої експлуатації продукції ліг в основу діяльності славнозвісного німецького виробника Bosch. І хоча бренд давно не потребує додаткової реклами, спробуємо розібратися, чому так звану дрібну техніку Bosch вважають однією з кращих у світі.

техніка boschБільшість дрібної техніки Bosch володіє низьким рівнем шуму та вібрації, а також вирізняються легкою вагою, що, погодьтеся, часто перетворює звичний процес користування приладом у захоплюючу гру.

Чимало техніки Bosch – беззаперечні переможці міжнародних конкурсів, лауреати численних премій не лише за стандартами якості, але й дизайну та навіть екології.

До прикладу, зовсім нещодавно новий блендер Bosch MaxoMixx отримав нагороду Red Dot Award 2014 за найкращий дизайн. Усю техніку бренду об’єднує концепція сімейного дизайну. Кожна панель та кнопка відповідає загальному стандарту, а це дається не кожному виробнику.

А минулого року – компанія була удостоєна премії Lean & Green Efficiency Awards за неабиякі здобутки у захисті навколишнього середовища. Звідси, з впевненістю можна говорити про те, що Bosch – техніка з екологічно безпечним спрямуванням.