Репутація без плям: холодильники Samsung

Згідно статистичних даних, холодильники відомого південнокорейського бренду Samsung мають один із найвищих показників продажу у нашій країні. Нічого дивного, функціональність та посилена увага до деталей показали бренду шлях до домівок мільйонів задоволених споживачів у всьому світі.

Сьогодні спробуємо зрозуміти чому.

Насамперед – через серйозні інновації у галузі побутової техніки. Не новина, що холодильник цього бренду – перший холодильник, що був обладнаний 8-дюймовим сенсорним рідкокристалічним дисплеєм, а також (!) компактним Wi-Fi-модулем. Власне, остання функція дозволяє знаходити чудові рецепти у мережі і одночасно готувати цікаві страви.

Серед інновацій і ті, що куди більше спрямовані на практичний ефект. Як відомо, світодіодна підсвітка внутрішнього відділу має набагато більший термін експлуатації, аніж інші лампи, до того ж не продукує тепла. Завдяки славнозвісній системі No Frost Ви отримуєте чудові умови для зберігання продуктів, а разом з тим можливість не розморожувати холодильник так часто. Тут же – внутрішнє покриття з іонами срібла Silver Nano, які не дають розмножуватися бактеріям.

Важливий момент – свою популярність холодильники Samsung здобули і завдяки широкому ціновому діапазону. Такий холодильник може купити як споживач із скромним бюджетом, так і покупець, що розраховує на продукцію преміум-класу. До всього, всі холодильники Samsung володіють елегантним дизайном, який чудово доповнюватиме інтер’єр кухні.

Звісно, у холодильників цього бренду існує ще багато відмінних переваг, але спробуємо розібратися детальніше за моделями у наступних наших оглядах.