Фритюрниця – не лише для фрі!

fryerСама назва пристрою вже говорить про призначення – приготування картоплі фрі. Однак не все так просто. Цей прилад можна використовувати не лише для приготування картоплі! В гарячій олії можна готувати й багато інших страв, наприклад, м’ясо, рибу, овочі або навіть пиріжки! Чому б і ні?

Фритюрниця може стати незамінною на кухні, адже вона зручніша і компактніша від кухонної плити.

Для великої сім’ї варто підібрати фритюрницю із великою чашею, але варто пам’ятати, що чим більша чаша, тим більшими будуть затрати олії. Не варто забувати про економію!

Маленькі моделі фритюрниць розраховані  на літр олії і приблизно 800 грамів картоплі. Якщо ви оберете фритюрницю з обертовим кошиком, то це дасть змогу економити приблизно 50% олії.

Важливо при виборі моделі обрати таку, яка розбиратиметься. Це потрібно для зручності миття. Так, розбірні деталі, такі як чашу, кришку і фільтр можна буде мити в посудомийній машині.

Вкрай важливо щоб фритюрниця мала фільтри. Вони потрібні по-перше для того щоб затримувати масляні випаровування під час приготування, і по-друге для затримання запаху.

Фільтри бувають змінні і стаціонарні. Постійні фільтри зручні, бо їх легко мити  і нема потреба замінювати.

Змінні ж фільтри чи картриджі досить довговічні, але все ж потребують періодичної заміни, та це не проблема, адже вони недорогі.

При купівлі фритюрниці варто окремо звернути увагу на її потужність. Чим вона більша, тим швидше нагріватиметься олія, і тим швидше готуватиметься страва.

Окремо варто згадати і про температурний режим. Він може бути як заздалегідь виставлений так і плавно регульований. Вбудований термостат дасть можливість вибрати потрібну температуру для приготування їжі.