Холодильник з інтернетом – розумний помічник на кухні

Дедалі частіше ми чуємо про новітні розробки «інтелектуальної техніки». Такі винаходи максимально спрощують навіть найскладніші побутові процеси від приготування кави до прання, миття посуду, прибирання помешкання тощо. Одним з таких технічних новинок є інтернет-холодильник.

Специфіка роботи холодильника з інтернетом полягає у тому, що на панелі управління в ньому вбудований одноплатний комп’ютер. Таким чином, власник холодильника може не лише задавати параметри щодо температури і вологості холодильної та морозильної камер, але й виходити у мережу Інтернет, користуватись електронною чи відеопоштою.

Практичною особливістю «розумного» холодильника є те, що у ньому можна переглядати безліч кулінарних рецептів і навіть замовляти продукти через інтернет-магазин, що робить процес приготування їжі ще цікавішим та простішим. Окрім цього, у окремих моделей інтелектуальних холодильників вмонтований комп’ютер оснащений веб-камерою, котра після кожного закривання дверцят відправляє знімок вмісту холодильної камери на «свою» електронну скриньку. Так, ідучи в магазин за покупками можна переглянути фото вмісту свого холодильника і зорієнтуватись щодо необхідності придбання тих чи інших продуктів.

Варто також зазначити, що цінова категорія такої чудо-техніки доволі висока і не під силу пересічному покупцю. Втім, для ділових та забезпечених людей така покупка є чудовим рішенням у оптимізації кулінарних процесів.

Хоча принцип роботи та ефект таких холодильників такий же як і в звичайних традиційних моделей. Тому якщо Вам потрібен просто холодильник, не варто витрачатись на функції, якими Ви не будете користуватися. Обирайте холодильник за потребами, а не за останньою модою.