Холодильник Zanussi ZRB 327 WO2 – запас свіжості, що завжди під рукою

Італійський бренд Zanussi – впевнений лідер продажу побутової техніки у всьому світі. Сьогодні мова піде саме про якісні та зручні холодильники цього потужного виробника з майже 100-річним досвідом у виробництві і реалізації техніки.

Якщо говорити про основні особливості продукції Zanussi, то це в першу чергу – посилена конструктивність, функціональність, естетизм і, звісно ж, максимальні зусилля для того, аби дозволити користувачеві насолоджуватися життям, а не ускладнювати його через побутові дрібниці. Саме таких принципів дотримуються  у своїй роботі працівники італійського бренду, який вже 20 років входить до складу шведського концерну Electrolux.

Представляємо вашій увазі модель Zanussi ZRB 327 WO2 білого кольору. Ця надійна, якісна модель зарекомендувала себе серед багатьох покупців, впевнено поселившись на їхній кухні. І не лише через свої хороші експлуатаційні характеристики, але й завдяки демократичній вартості. На сьогодні  такий холодильник можна придбати також і у нашому інтернет-магазині за акційною ціною.

Аналізуючи відгуки покупців в інтернеті, можна виокремити чимало переваг згаданої моделі. Так, користувачі відзначають хороші рівномірні морозильні можливості ZANUSSI ZRB 327 WO2 (потужність заморожування – 4,5 кг/добу).

Двохкамерний холодильник від компанії Zanussi має внутрішнє підсвічування, 4 дверних корзини, 2 контейнера для овочів чи фруктів. Матеріал поличок – скло. На відміну від пластикових, скляні полички не вбирають запаху їжі в процесі користування, не змінюють кольору і тим самим не завдають шкоди продуктам, які там знаходяться.  Вага згаданої моделі  холодильника – 57 кілограмів, загальний об’єм – 272 літри, висота – 185 см, ширина – 55, а глибина – 60 см.

Подібні холодильники працюють практично безшумно – і це також одна із надважливих переваг. Ви не чутимете набридливого гудіння не тільки у кімнаті, але й у кухні, де він, власне, і знаходиться. Zanussi ZRB 327 WO2 також володіє можливістю перевішування дверей при потребі. Це важливо у тому випадку, якщо раптом вам потрібно, щоб дверцята відкривалися  не у звичному напрямку. Доволі часто площа кухні чи її нестандартний дизайн вимагають від власника холодильника саме такої функції.

Zanussi ZRB 327 WO2 – оптимальне співвідношення якісних показників та цінової категорії.