Холодильники Side by side американського типу

Сучасний ринок побутової техніки рясніє різноманітністю моделей кухонного обладнання. Не останнє місце в асортименті пропозицій займають холодильники. Великою популярністю користуються модифікації побутової техніки з двома дверима. Вони відомі на світовому ринку під назвою «side by side».

Американські холодильники «side by side»

Конструкція американських холодильників передбачає наявність дверей і камер, що розташовані пліч-о-пліч. Ця категорії холодильної техніки комплектується одним компресором і механізмом незалежного регулювання температури. Інженерні рішення дозволяють сформувати оптимальні умови для зберігання не тільки заморожених продуктів харчування, але і свіжих овочів з фруктами. Холодильники Side by side не відносяться до категорії бюджетної техніки, хоча їх вартість повністю відповідає їх функціоналу.

Конструкція кожного двохдверного холодильника має:

  • Систему самостійного діагностування поломок.
  • Вбудований бар.
  • Електронну систему управління.
  • Дозатори льоду та охолодження напоїв.
  • Підключення до Інтернету.
  • Інфрачервоне світло для продовження терміну зберігання продуктів.
  • Вбудовані поглиначі запахів.

Габарити сучасних холодильників
Двохдверні холодильники представлені на сучасному ринку у великому асортименті, тому завжди можна обрати таку модель, яка ідеально впишеться в Ваш кухонний гарнітур. Холодильники орієнтовані на європейського споживача мають глибину не більше 60 сантиметрів. Американські моделі можуть випускатися з глибиною аж 91 сантиметр.

Для економії простору можна вибрати вбудовані моделі двохдверного холодильника. Вони відрізняються більш високим технологічним рівнем і економічністю. Теплообмінники оснащуються пилевідштовхуючим механізмом, що спрощує догляд за технікою. Американські двохдверні холодильники при будь-яких обставин залишаються гідним вибором для кожного.