Навіщо купувати тостер?

toasterУ багатьох людей ще з дитинства чи не найулюбленішою стравою є підсмажений хліб. В радянські часи скибки хліба підсмажувати  на звичайній сковороді та натирали сіллю, часником або салом. Сьогодні ж любителям хрумких скибочок не доведеться довго бавитись біля плити підсмажуючи хліб. Достатньо скористатись тостером.

У багатьох родинах до сніданку подають теплий і хрумкий хліб, підсмажений за допомогою тостера.

Це диво техніки не лише допомагає заощадити час на приготуванні улюблених ласощів, а й дозволяє забути про пригорілий чи пересмажений хліб.

Сучасні моделі тостерів переважно мають  один або два відділи. Хліб в тостер може бути встановлений тандемно, тобто поздовжньо, або паралельно один до одного.

Кожен тостер обов’язково має термостат. Саме він відповідає за керування температурою, це значить що можна вибирати ступінь обсмажування хліба. Можна лише злегка зарум’янити скибки, а можна зробити тости хрумкими та добре підсмаженими. Переважно термостат «запам’ятовує» останню виставлену температуру, для того щоб потім знову підсмажити хліб до відповідної кондиції. Ця функція дуже зручна для любителів тостів, які готують їх щоранку. З її допомогою можна не перейматись щоденним виставленням температурного режиму. Налаштувавши Ваш тостер один раз ви постійно матимете однакові тости до сніданку.

Переважно у тостерах передбачено декілька режимів роботи. 1200 Вт вважається високою потужністю і використовують її для швидкого підсмажування; 850 Вт – середня потужність, яка годиться для підсмажування булочок, а 650 Вт – ідеальна потужність для розігріву сандвічів чи чорного хліба. Для підсмажування батона радять використовувати потужність 200 – 400 Вт.