Побутова техніка Miele: все краще й краще

побутова техніка Miele  у ЛьвовіПро лідерство можна писати чимало, але це, без сумніву, та категорія, коли ваша індивідуальність передається кожному, її сповна має відчути кожна людина. Власне, німецька техніка “Miele” – яскраве свідчення цьому твердженню.

Сьогодні техніка Miele, зважаючи на свою цінову категорію, доступна не кожному українському споживачеві. Але з кожним днем усе більше людей розуміє, що техніка преміум-класу і справді є вигідною інвестицією у комфортне майбутнє. В Україні Miele існує з 2003 року, а з 2010 року прихильники компанії отримали змогу ознайомлюватися з її новинками одночасно з європейським споживачем – у столиці з’явився демонстраційний зал “Miele Центр”.

Кілька слів про те, чому техніка відомого німецького бренду заслуговує на те, аби жити в помешканні пересічного українця.

Сьогодні більшість тестів на довговічність показують, що побутова техніка Miele готова служити своїм власникам 20, а то й більше років. Виробники називають її “технікою для життя”, акцентуючи на ідеальній якості та безпеці.

Продукція провідного німецького виробника представлена на 5 континентах світу. Німецький виробник існує на ринку 115 років і увесь цей час практично щороку здобуває найвищі відзнаки міжнародних та європейських випробувань якості. Лідери щорічних відзнак – пилососи, холодильники, сушильні та пральні машини.

“Miele” унеможливлює створення підробок. У компанії діє чітка система правил, що гарантують клієнтові повну безпеку покупки. Так, кожне місце продажу техніки має спеціальний “Сертифікат партнера”, документ, що свідчить про те, що партнер продає товар від імені Miele. До того ж список офіційних місць продажу ви завжди можете подивитися на офіційному сайті компанії в Україні.

Так, якщо звернутися до дрібних побутових моментів, то пральна машина Miele дозволяє прати мереживну білизну чи, скажімо, капронові вироби без спеціального чохла. Погодьтеся, таке не під силу будь-якій пральній машині. Численні краш-тести впевнено ілюструють відмінність Miele від багатьох інших брендів.