Як позбутись неприємного запаху в холодильнику

Якщо протягом певного часу ви помічаєте неприємний запах у холодильнику, то причин цьому може бути кілька. У випадку, коли вас бентежить запах нового холодильника, то причин для хвилювання немає. Уся техніка, що виготовлена чи має комплектуючі з пластику, певний час зберігає специфічний запах. Різкість його залежить від самого матеріалу. Позбутись цієї проблеми можна промивши холодильник розчином столової соди з водою. Після цього потрібно протерти камеру та комплектуючі спочатку вологою, а потім сухою м’якою ганчіркою.

Найчастіше причиною неприємного запаху є недотримання санітарно-гігієнічних норм, адже сучасні холодильники не потребують регулярного розморожування, а отже, власники разом з цим забувають про необхідність підтримання чистоти в них. Тому, найперше для усунення стороннього запаху необхідно добре промити холодильник та  пересвідчитись у відсутності продуктів, що зіпсувались. Старайтесь мити холодильник 3-4 рази на рік. Коли ж виїжджаєте у відпустку, вимикайте його від електроенергії та залишайте дверцята відчиненими. Ці прості речі дозволять уникнути неприємного запаху, що є наслідком розвитку шкідливих бактерій, які, до всього, негативно впливають на здоров’я.

Не забувайте також зберігати правильно продукти у холодильній камері. До прикладу,сир та кисломолочні продукти потрібно зберігати подалі від тих продуктів, що мають різкий запах (оселедець, маринади, копченості тощо).

Якщо ж сторонній запах з’явився при дотриманні усіх гігієнічних норм, то причиною може бути погана теплоізоляція, котра потребує заміни. Для цього необхідно звернутись у сервісний центр