На сторожі прекрасної зачіски

hairdryerСьогодні у кожної жінки, мабуть, вдома є фен. Адже без цього помічника красиву зачіску не зробиш, та й взагалі, ходити з мокрим волоссям і чекати поки воно саме висохне може бути не дуже добре для здоровя, адже можна застудитися.

Красиве і доглянуте жіноче волосся завжди було і є предметом захоплення та залишається окрасою будь – якої жінки. Ми витрачаємо багато часу зусиль і засобів для догляду за ним, не обходимось і без фена.

Вибираючи фен варто визначити для чого саме він Вам потрібен. Для того, щоб просто висушити волосся є прості та недорогі моделі, якщо ж Ви бажаєте створювати яскраві та стильні зачіски, то краще обрати професійний чи напівпрофесійний фен. В магазинах техніки переважно пропонують напівпрофесійні фени. Щоб купити професійний фен в більшості випадків звертаються до спеціалізованих постачальників чи складів, що займаються обладнанням та матеріалами для салонів краси.

Також корисно звернути увагу і на потужність приладу, вважають, що найоптимальнішою є потужність близько 2000 Ватт. Серед професійних фенів є й потужніші, та вони навряд чи Вам знадобляться.

Фен обов’язково має бути оснащений регулятором потужності та температури і добре, якщо має різні температурні режими – наприклад, холодного та гарячого повітря.

Обираючи фен звертайте увагу на дрібниці. Потримайте в руці прилад, перш ніж купувати. Він має бути ергономічним та не надто важким, і кнопки мають бути зручно розташовані.

Сучасні фени мають і додаткові модулі, наприклад, дифузори, концентратори, щітки. Що з цього вибрати вирішувати Вам і вибір має залежати від того, які саме укладання Ви плануєте робити.

Концентраторами забезпечені фактично всі сучасні фени. За допомогою фена з дифузором можна створити пишну зачіску з кучерями навіть із повністю прямого волосся. Фен з щіткою допоможе підняти волосся при коренях та випрямити окремі пасма.

Деякі сучасні фени окрім вище перелічених функцій мають ще й функцію іонізування. Негативні іони утримують у волоссі вологу та розгладжують його. Волосся стає блискучішим та еластичним.

Отже фен сьогодні не лише пристрій для швидкого сушіння волосся. Все набагато цікавіше, з допомогою цього помічника будь хто зможе створити незабутній образ, тож обираючи фен варто визначитись на який результат Ви розраховуєте.