Що варто знати обираючи пилосос?

обираємо пилососЗа рік середньостатистична двокімнатна квартира «назбирує» приблизно 10 кілограмів пилюки. Віники вже давно в минулому, сучасність за пилососами.

Чим ми зазвичай керуємось обираючи пилососи, та й взагалі будь – яку техніку? Переважно, бюджетом, потребами та порадами продавця. Та варто зауважити, що продавець може всілякого нарадити, адже головним для нього є виконати план продажів.

Отож перед тим як відправитись в магазин техніки по пилосос варто визначити, який саме і для чого вам потрібен, та чи знайдете Ви при потребі місце де можна буде провести його ремонт у місті Львів.

Чудовим варіантом для тих, хто бажає придбати пилосос для сухого типу прибирання є моделі балонного типу. Серед їхніх переваг широкий асортимент, доступна ціна та компактність.

При виборі пилососа важливо врахувати потужність засмоктування, це одна з найважливіших особливостей приладу. Тут варто вибрати що для Вас пріоритетне – компактність і невеликий рівень шуму чи потужність.

Потужності в 300 Вт буде цілком достатньо для прибирання килимів лінолеумі та паркетів. Для дуже забруднених поверхонь потрібна більша потужність – в 300 – 450 Вт.

Практично у всіх сучасних моделях є тумблер, який дозволяє регулювати рівень потужності, адже це дозволяє економити ресурс даного пристрою для того, щоб Вам не прийшлось шукати де проводять ремонт пилососів у Львові

Окремо варто поговорити про пилозбирачі. Є пилососи з мішками для збору пилу. В деяких моделях передбачено використання як  одноразових паперових пакетів так і багаторазового тканинного мішка.

Є пилососи з пилозбірником без мішків. В таких пристроях є окремий відсік для збирання пилу. Працюють вони на циклонічній системі очищення. Повітря обертається навколо фільтра по спіралі. Така система не вимагає очищення після кожного прибирання.

Найефективнішими в прибиранні є пилососи з аквафільтром. Вони коштують значно дорожче за інші моделі, однак виправдовують витрати. Серед недоліків цих пристроїв – великі розміри. В таких апаратах принцип збору пилу заснований на пропусканні всмоктуваного повітряного потоку через резервуар з водою. Обравши такий пилосос Ви маєте бути готові, що після кожного прибирання доведеться не лише виливати брудну воду, а й повністю мити відсік.

Більшість пилососів призначені для сухого прибирання. Для цього можна вибрати пилосос як з мішком для збору пилу так і з аквафільтром. Головним критерієм залишається потужність всмоктування.

Якщо ж у Вас є потреба в вологому прибиранні безумовно варто зупинити свій вибір на миючому пилососі. Він надасть змогу не лише мити підлогу, а дозволить проводити повноцінне вологе прибирання з миттям вікон, меблів, килимів. Розміри таки пилососів дуже залежать від розмірів резервуарів для води. Крім того, за допомогою миючих пилососів можна проводити і звичайне сухе прибирання. 

В випадку якщо Вам знадобиться здійснити ремонт пилососів у Львові – звертайтесь до компанії Техномікс-плюс.