Electrolux ENA 34415X: короткий огляд

Вас зацікавили холодильники  Electrolux? Це недивно, тому що  Electrolux – це шведська фірма, яка виробляє побутову техніку з 1910 року і має бездоганну репутацію.

Одна з останніх моделей Electrolux – ENA 34415X, переваги якої – якість, потужність, зручність у користуванні, висока функціональність.

electrolux-ENA-34415-X

Сучасний дизайн Electrolux даної моделі – м`який металічний блиск поверхонь, елегантне гравіювання на дверях, електронна панель управління – прикрасить інтер`єр вашої кухні. А зручні параметри пристрою спростять його встановлення. Він вільностоячий, висота складає 185 см, ширина і глибина – 60 см. При цьому холодильник достатньо місткий – загальний об`єм складає 340 літрів.

Потужність заморожування в цій моделі складає 10 кг на добу. Це високий показник. Холодильник відноситься до найекономнішого класу енергозберігання А+, тому що енергія ефективно розподіляється лише одним компресором, а електронне управління допомагає вибрати оптимальний режим зберігання продуктів.

Холодильна камера дуже містка, обладнана скляними полицями, спеціальними ємностями для зберігання яєць, пляшок і овочів. Антибактеріальне покриття камери і різні температурні зони забезпечують  додаткову свіжість продуктів.

Пристрій оснащено системою охолодження No Frost, що означає – без інею. Це дозволяє холодильнику ефективно працювати без регулярних розморожувань. Приємно й те, що рівень шуму при роботі складає всього 42 дБ.

Electrolux ENA 34415X – гідний вибір!