Огляд пральних машин Candy

Італійська фірма Candy – це всесвітньовідомий лідер з виробництва побутової техніки високої якості. Історія розвитку бренду Candy починається з далекого 1945 року, коли в Італії була розроблена перша пральна машина «Модель 50». Залучення новітніх методик виробництва дозволили створити нові та сучасні пральні машини, які відзначаються високою надійністю та функціональністю.

пральні машини candyСьогодні пральні машина Сandy – це не тільки відповідність найвищим стандартам європейської якості, але й престижний та вишуканий дизайн. Представництва компанії Сandy мають чотирнадцять заводів у таких країнах як, Італія, Іспанія, Франція, Португалія та Великобританія. Основними перевагами пральних машин Candy є не тільки широкий вибір варіантів моделей та висока зносостійкість, але й оптимальне співвідношення європейського рівня якості та доступної ціни.

Нові моделі пральних машин Candy відзначаються високим класом енергозбереження, мають максимальну швидкість обертів та декілька режимів прання, в залежності від типу тканини. Якісні комплектуючі деталі та потужні технологічні можливості забезпечують відмінне прання на протязі значного експлуатаційного періоду.

Купити оригінальну пральну машину від відомого італійського бренду Candy Ви зможете у спеціалізованих магазинах побутової техніки Техномікс-плюс. Широкий вибір нових та функціональних моделей дозволять обрати сучасну пральну машину на будь – який смак. Ми гарантуємо оперативну доставку, гнучку систему знижок та тільки якісні пральні машини.

Компанія Техномікс-плюс – це сучасна побутова техніка від кращих фірм – виробників та тільки доступні ціни.