Холодильник Zanussi ZRB 33104WA – кращий друг сім’ї

Належне зберігання продуктів – те, чим переймається кожна турботлива господиня, яка забезпечує харчування своєї сім’ї. А перше, на що слід звернути увагу – це холодильник, адже в ньому зберігаються не тільки готові страви, але й продукти. Тому покупка цього виду побутової техніки має стати відповідальним кроком для кожної молодої сім’ї. Далі поговоримо про модель Zanussi ZRB 33104WA, яка є втіленням надійності та комфорту.

Обрана модель холодильника належить до двокамерного типу: з наявністю холодильного та морозильного відділень, яке знаходиться внизу, оскільки так дозволяє тип розміщення (стоячий). Завдяки такому вдалому поєднанню камер Ви матимете змогу бачити усі продукти на рівні очей. Йдеться про холодильну камеру, яка використовується значно частіше, тому, відповідно, й розташована у верхній частині.

Оскільки морозильна камера відчиняється і використовується рідше, то й розморожувати її необхідно порівняно рідко. Це пояснює те, що система її розмороження – ручна. А от холодильна камера моделі Zanussi ZRB 33104WA відрізняється крапельною системою розмороження. На задній стінці відділення розташовані краплі води, які протягом певного часу стікають у спеціальний відсік.

Ще однією причиною вважати цей холодильник ідеальною моделлю для сім’ї є його поділ на секції. Достатня їх кількість дозволяє посортувати продукти та поскладати все окремо. Така перевага забезпечує зручність у щоденному використанні. А на додачу нагадаємо, що для окремої секції можна вказати температуру, що буде відрізнятися від загальної. Це дуже вигідно для зберігання морепродуктів.

Об’єм холодильного відділення становить 198 літрів. Морозильного – 111. Таким чином у щоденному розпорядженні Вашої сім’ї 309 літрів.

Модель Zanussi ZRB 33104WA характеризується низьким рівнем шуму (до 40 дБ), що є важливим показником для сімей, де є маленькі діти. Порівняно із системою No Frost, цей холодильник практично безшумний. А також він дозволить Вам зекномити електроенергію, оскільки 1 компресор максимально оптимізує витрати, а також дозволяє зберігати холод у автономному режимі протягом 30 годин.

Фіксація вологості у холодильному відділенні та зона збереження свіжості дозволять Вам використовувати продукти, які мають ті ж вітаміни та характеристики, що й овочі та фрукти з городу.