Особливості національного прання

washing-machineНемає різниці чи Ви шукаєте б увживані пральні машини чи стокові, чи нові але коли мова заходить про покупку пральної машини, ще до самої покупки варто вирішити, де ви її поставите. Зазвичай розташовують автоматичні пралі на кухні або у ванній кімнаті. І тут вже можна вибирати.

Для економії простору, наприклад, якщо ванна маленька, можна вибрати пральну машинку із вертикальним завантаженням одягу. Такі зазвичай обирають для невеликих приміщень  та важкодоступних місць. Серед переваг такої машини те, що не треба залишати простір для відкриття люка, панель керування розташована так, що маленькі діти не зможуть до неї добратись, а ще під час прання можна легко докинути чи вийняти забуту річ із машинки.

Обираючи машинку із фронтальним завантаженням треба робити розрахунок вільного простору для відкриття дверцят. Стандартними розмірами прийнято вважати висоту 85см, ширину 60 і глибину 58см. Однак на ринку представлені і зовсім маленькі нестандартні моделі, наприклад вузькі машинки, які мають всього 32 см. Правда, випрати в такі компактній машинці можна менше одягу, ніж в стандартній. Вузька машинка вміщає в себе до 3,5 кг білизни, тоді як в повно розмірну може поміститись до 5 – 7 кг брудного одягу.

Одним із важливих факторів при виборі пральної машинки залежить її ціна,адже на українському ринку можна придбати як нові так і стокові, вживані пральні б/у машини. Їх ціна формується в залежності від різних чинників, в тому числі від «нафаршированості» пральки різними корисними функціями та від класу машини.

У 1992 році в країнах Європейського Союзу була прийнята класифікація побутової техніки машин за електровжитком (класи від A до G). Літерами А та В позначають найвищий рівень енергозберігання та дбайливе ставлення до тканин. Буквами С,D,E позначають середній рівень і G – найнижчий.

Важливим є матеріал з якого зроблено барабан пральної машини. Його завжди виготовляють з нержавіючої тканини, а основою для баку можуть служити композитні матеріали, емальована чи нержавіюча сталь. «Нержавійку» досі вважають найнадійнішим матеріалом, хоч такий барабан і створює більше шуму при роботі. Композитні матеріали не такі надійні, однак характеризуються хорошою зносостійкістю та створюють менше шуму при роботі. Стокові, вживані пральні машини, які пропонує Вам Техномікс-плюс прослужать Вам довгі роки.

Кожна сучасна пральна машинка має кілька програм прання, які передбачені для різних видів тканин, наприклад, для бавовни, шовку, тощо. Може бути також цілий ряд додаткових програм, але їх наявність залежить від виробника.

Досить багато сучасних пральних машин мають вбудовану сушку.  Вирішуючи обрати машину з сушкою чи без варто врахувати, що висушити машина може наполовину менше одягу, ніж випрала, тобто частину речей доведеться виймати. Крім того мінусом сушки є те, що вона призводить до швидкого зношування речей. При використанні сушки рекомендують не досушувати речі до кінця, оскільки автомат досить сильно мне речі, а їх ще треба буде випрасувати.

Дуже часто співвітчизники при виборі пральної машини звертають увагу на країну – виробник. Місцю збірки справді варто окремо приділити увагу. Наприклад, у Туреччині виробництво повністю автоматизоване і на довгий час роботи машин краще не розраховувати ( приблизно 4 роки), в Австрії та Швейцарії збирають машини які можуть працювати до 20 років, німці ж свої машини розраховують використовувати до 15 років, корейці та італійці – не більше 8. 

В компанії Техномікс-плюс можна купити як нові, так  і  можна придбати стокові  і вживані пральні машини