Останні новинки LG

Південнокорейський виробник побутової техніки та електроніки LG запускає у виробництво холодильники нового покоління. Вони були представлені у грудні минулого року у Лас Вегасі та влаштували справжній фурор серед поціновувачів новинок. Навіть, наближчі конкуренти, такі як Samsung, Bosch були здивовані настільки оригінальним рішенням.

Моделі під назвою Door in Door – це холодильник вбудований у холодильник. У основне відділення додані ще одні дверцята, що за твердженням спеціалістів LG, зберігають до 47% холоду, яке втрачається кожного разу, коли холодильник відкривають. Окрім того, холодильник LG оснащений за останніми тенденціми включаючи електронний диплей, повний контроль над температурою, інтернет, звичайно, не говорячи уже про високу якість охолодження.

У холодильники Door in Door також вбудована “розумна” система діагностики – LG Smart Diagnosis – що допомагає інженерам компанії аналізувати основні поломки та несправності та уникати їх появи у моделях наступного покоління. Система також автоматично посилає сигнали у відділ технічного забезпечення LG, де у режимі реального часу проводять ремонт холодильника на відстані.

холодильник lg door in doorпральна машина lg

Останнім часом компанія LG дивує користувачів новинками. До прикладу, ще одне нововведення – пральна машина з можливістю подвійного прання. Такі моделі мають стандартні розміри, проте у їх основі вбудований міні-барабан, що став простим, але таким геніальним рішенням. Відтепер, білі речі та речі з спортзалу можна прати одночасно. Температура та цикл прання регулюється для кожного відділення окремо. Затрати води – подвійні, проте це компенсується економією електроенергії.

І холодильник, і пральна машина можуть управлятися зі смартфона з допомогою спеціально створенного додатку для Android і iOS.

Новинки доступні на ринку США та деяких країн Азії та Європи. В Україні такі моделі побутової техніки, хоч і цікавлять покупців, проте доступні не кожному, оскільки ціна їх поки є надто високою.