Повногабаритна пральна машина GORENJE W 72Y2/R

«Gorenje» – компанія із шістдесятирічним досвідом, що є виробником великої побутової техніки і входить до десятки найбільших європейських виробників побутової техніки. Завдяки високій якості, надійності та функціональності техніка бренду Gorenje отримала статус «Розумної техніки нового покоління», а 95 % виготовленої техніки іде на експорт. Ця марка уже впевнено підкорила і американський ринок.

Пропонуємо Вашій увазі одну із пральних машин Gorenje, що є лідерами продажів багатьох інтернет-магазинів. Мова іде про унікальну пральну машину із фронтальним завантаженням Gorenje W72Y2/R. Унікальність цієї машини полягає у тому, що у комплектацію входить бак для води, а це в свою чергу автоматично усуває проблему у встановленні пральної машини для власників приватних будинків із відсутнім чи перебійним центральним водопостачанням. Так, для того, щоб забезпечити потрапляння води із бака не потрібно встановлювати додатково насосів для тиску, а при встановленні центрального водопостачання можна звернутись у сервісний центр для перепрограмування та від’єднання баку.

Окрім наявності баку, користувачі пральної машини Gorenje W72Y2/R виокремили ще ряд значних плюсів, що заставлять зупинити свій вибір саме на ній. Це, в першу чергу, низька затратність електроенергії та води при максимальній ефективності роботи, а також можливість завантаження до 7кг білизни, що робить її максимально комфортною навіть для великої сім’ї. Окрім цього, беззаперечними плюсами цієї моделі є велика кількість програм прання (15) і наявність швидкого режиму прання (17хв), а також можливість регулювання швидкості віджиму (до 800 об/хв) та температури прання (від 15° до 95°). Для максимальної ж зручності у користуванні виробники подбали про функцію збереження інформації в енергонезалежній пам’яті машини про вибраний режим роботи із відновленням всіх налаштувань при перебоях із електроживленням, а також можливість вибору паузи у роботі на необмежений термін.

До мінусів машини Gorenje W72Y2/R її користувачі віднесли велику вагу (73,8 кг), що складає незручність при транспортуванні та встановленні цієї моделі, а також габарити, що є більшими, ніж у стандартних моделей (85×60×60см). Варто також зазначити, що у вказаній моделі відсутній звуковий сигнал по завершенні прання.

Зважаючи на велику кількість плюсів пральної машини  Gorenje W72Y2/R та її незначні мінуси можемо із упевненістю сказати, що саме ця модель стане вашим надійним помічником у вирішенні проблеми брудної білизни на довгі роки.