Ретро-холодильники у сучасній кухні

Обираючи холодильник, у сучасного покупця є широченні можливості не тільки у функціональності та ціні, але й зовнішньому вигляді. Hi-Tech, стандартні моделі, з яскравим візуальним оформленням, наприклад, у вигляді британського прапора чи ретро моделі – в супермаркетах та інтернеті можна знайти усе!

Сьогодні ми хотіли б зупинитися на чудових ретро-холодильниках в стилі 60-х років ХХ століття.  На відміну від сучасних моделей, заокруглені форми та кути надають їм якоїсь надзвичайної краси. Вони настільки милі та приємні оку, що стають основним елементом декору кухні. Особливістю техніки тих часів є також різнобарвність. Якщо тепер ми звикли, що холодильник повинен бути білого чи максимум чорного кольорів, то у ті часи ніхто не боявся продемонструвати свій улюблений колір – червоний, зелений, жовтий, бірюза на будь-який смак!

Якщо Ви мрієте про такий холодильник, оригінал можна замовити з США, хоча Ви повинні бути готовими до значних затрат та краще знайти хорошого митного брокера, який допоміг би перевезти таку  річ в Україну. Серед сучасних виробників, які пропонують техніку у стилі 60-х рр. у нас, хочемо виділити італійську компанію SMEG. Їх продукцію не знайдеш у великих супермаркетах, але ви завжди можете завітати у їх брендові торгові точки або ж  у шоурум у Києві (http://smeg-store.com.ua/showroom/).

Молода американська компанія Big Chill (https://bigchill.com/) заснована лише у 2001 р., проте її техніка уже встигла стати сучасною класикою. Як стверджують засновники основною причиною створення компанії стала тенденція ховати техніку усередині меблів. Том та Оріон, засновники Big Chill, вирішили показати, що холодильник може стати окрасою кухні, то ж створили свою лінію побутової техніки. На разі, відкрилося представництво у Франції, звідки можна замовити, цю надзвичайну техніку.

Радимо звернути увагу на канадського виробника Elmira Stove Works (http://www.elmirastoveworks.com/), яка також пропонує холодильники у стилі 50-60х рр. Усе почалося у 1975 р., коли власник компанії вирішив перетворити виробництво запчастин для кухонних плит у виробництво самої техніки.  

Навіть Gorenje (http://www.gorenje.ua/uk/products/lines/gorenje-retro-collection) піддалась віянням моди та випустила серію ретро-техніки під назвою Gorenje Retro Vintage, хоча спеціалізується компанія на техніці більш сучасного спрямування.