Соковижималки бувають різні!

juicersЯк би не рекламували виробники консервованих соків свою продукцію, однак до свіжих, так званих фрешів, їхнім продуктам ой як далеко. Багато людей це розуміють, і ті, хто дбає про власне здоров’я та прагне отримувати найсвіжіші вітаміни вважають за необхідне мати вдома соковижималку.

Виробників побутової техніки у світі вистарчає, тож на ринку представлено багато різних видів і варіантів. Однак серед цього всього різноманіття все ж вирізняють соковижималки для цитрусових та універсальні.

Зараз поговоримо про соковижималки для цитрусових.

Цитрусові соковижималки, як зрозуміло з назви, призначені для отримання соку тільки з цитрусових, тобто з апельсин, мандарин, грейпфрутів, лимонів, лайму та інших.

За своєю конструкцією вони дуже прості. Це конусоподібна насадка, моторчик, який її обертає та ємність для збору соку. Конструкція більшості таких пристроїв не передбачає тримача для фруктів, тож Вам самим доведеться їх тримати, однак, все ж в деяких моделях такі спеціальні тримачі для плодів передбачені. Щоправда, коштують вони майже вдвічі дорожче.

Соковижималки для цитрусових мають бути укомплектовані спеціальними насадками для різних видів цитрусових. Зручно мати окремі конуси для мандарин і грейпфрутів.

Важливою для любителів свіжих соків є система контролю вмісту м’якуша в соці. М’якуші зазвичай залишається дуже багато. Тож якщо Ви надаєте перевагу сокам без м’якуші, то доведеться періодично її виймати, бо вона засмічуватиме зливний отвір.

Всі соковижималки для цитрусових мають невелику потужність – приблизно 20-80 Вт, але цього цілком достатньо.

При виборі такої соковижималки краще обрати ту, в якої є різні режими обертання, так, конус обертаюсь в різні боки зможе вичавити більше соку.

А ще варто врахувати що свіжий сік з цитрусових протягом 10 хвилин втрачає всі свої вітаміни, тож його треба пити відразу, тому контейнери в соковижималках для цитрусових досить маленькі і вміщують в собі дві – три склянки соку.

Переважно контейнери виготовляють із шкалою визначення рівня соку.

Обираючи соковижималку краще обирати таку, де є функція прямої подачі соку. Це набагато зручніше, адже свіжий сік наливатиметься відразу в склянку і не доведеться переливати його з контейнера.