Неперевірені страхи щодо стокової техніки

У свідомості пересічного українського споживача  все ж живе стереотип про низький термін експлуатації  чи погану якість стокової техніки з Європи. Якщо з стоковим одягом ситуація зрозуміла – сорочки та джинси ми змінюємо чи не щодня, то, із пральною машиною чи електричною плитою все куди серйозніше. У виборі такої техніки і справді потрібна компетентність та увага до деталей.

Найчастіше стереотипи користованої техніки стосуються дефектів. І обов’язково в крайнощах. Частина споживацької аудиторії не враховує того факту, що дуже часто цей серйозний дефект може виявитися дрібною подряпиною на поверхні пристрою, що на злагодженість роботи аж ніяк не впливає. Або ж комплектація товару не відповідає загальним описам виробника. До прикладу, у пральної машини немає запасного манжету люка, проте це також не заважає їй якісно працювати, запасну деталь можна придбати окремо. Нарешті до стоків потрапляють і ті товари, у яких при перевезенні відбулося пошкодження однієї лише упаковки – в такому разі страх теж недоречний.

З іншого боку, потрібно враховувати і той факт, що стокові товари відповідають кращим європейським стандартам. Техніка з Німеччини, Італії чи інших європейських навіть при незначних дефектах зберігає свою високу якість та надійність. Якщо продаж  стокової техніки здійснюється  у спеціалізованих інтернет-магазинах чи магазинах-стоках, покупець  у випадку неполадок з впевненістю  може звертатися у сервісне обслуговування центру, в якому було придбано товар.

Звичайно, попри ці аргументи, частина аудиторії має на меті придбати нову техніку, якою раніше ніхто не користувався. Втім, трапляється й таке, що вже наступного року, а той через кілька місяців,  неодмінно хочеться замінити річ на найновішу модель, з новітніми потужними функціями – і тут витрати можуть бути просто даремними.