Універсальні соковижималки

universal_juicersПро користь свіжих соків відомо всім. Ми вже розповідали про соковижималки для цитрусових, настав час поговорити про універсальні.

Універсальними їх назвали недарма. Такі соковижималки можуть вичавити сік з найрізноманітніших продуктів. Наприклад, з яблук, груш, персиків, абрикосів чи інших фруктів або овочів, ягід. Все ж перед придбанням приладу варто зазирнути в інструкцію і подивитись з яких точно продуктів вибраний Вами агрегат здатен вичавити всі соки.

Принцип роботи таких соковижималок трохи складніший, ніж у цитрусових, де з фруктів просто вичавлюють сік. Універсальна соковижималка спочатку подрібнює «сировину», а вже після цього подає у сепаратор. Вони розраховані на отримання великої кількості соку, а це значить що м’якуша теж буде багато. Саме тому для цих приладів важливою є система очищення. Вона залежить від форми сепаратора – циліндричного або конусного.

Потужність універсальних соковижималок сягає від 200 до 800 Вт. Обираючи соковижималку врахуйте, що необхідно аби вона була оснащена  регулятором швидкості обертання. Для отримання соків з різних продуктів потрібна різна швидкість.

Також для спрощення процесу здобуття соку варто підшукати техніку з відповідним контейнером для подання «сировини». Найкраще, щоб лоток був широким, це дозволить засипати всі продукти за один раз, навіть з гіркою.

Варто звернути увагу і на матеріал з якого зроблено пристрій. Соковижималка має бути виготовлена з високоякісного пластику, адже продукт, тобто сік, безпосередньо стикається з її стінками. Важливою також  є сітка центрифуги. Вона обов’язково має бути виготовлена з нержавіючої сталі, оскільки сітка з м’яких матеріалів не прослужить довго, а якщо будуть проблеми з сіткою, то збільшиться і кількість м’якуші.

Як вибрати справді хороший прилад? Радимо обирати соковижималки відомих брендів. Насолоджуйтесь свіжими соками!