Вибираємо хлібопічку!

breadmakerЗдавалося б, ну навіщо нам хлібопічка,  адже купити сьогодні хліб не складає жодної проблеми. Але часто буває, що куплений в магазині хліб не смачний, погано зберігається, глевкий, «гумовий» чи ще якось Вам не задовольняє. Досить багато людей люблять свіжий, ще теплий хліб, або, наприклад, з усілякими додатками на зразок родзинок чи горіхів. Якщо Ви належите до таких людей, маєте вдома трохи вільного простору та часу, чи просто не любите магазинний хліб, то хліб опічка стане Вам у пригоді.

Спершу треба визначитись, яка кількість хліба Вам потрібна. На ринку представлені різні прилади. Деякі готують 500 грам продукції, інші ж за один раз можуть спекти до 1,5 кг хліба. Продуктивність напряму залежить і від габаритів. Тобто чим більша хліб опічка, тим більше вона зможе спекти,і, відповідно, потребує більше місця.

Перші ніж купувати прилад, треба вибрати для нього місце на кухні. Обов’язково переконайтеся,  що на вибраному місці Вам буде зручно користуватися приладом, не виникатиме дискомфорту чи незручностей. Також варто пам’ятати і про вимоги норм безпеки, як то не розміщувати прилад біля вікна з фіранками чи біля джерела води, наприклад, біля мийки.

Якщо Ви полюбляєте хліб з добавками, наприклад, зернами, фруктами, горіхами чи ще чимось іншим можете обрати таку модель хліб опічки, яка в процесі приготування подаватиме сигнал коли саме слід додавати фрукти чи горіхи.

Також ще є хлібопічки в яких передбачена функція приготування піци.

Приготований в домашніх умовах хліб справді кращий за той, який пропонують сучасні виробники. Ви самостійно можете обирати що додати в тісто і куштувати запашний, ще теплий хліб. Але варто пам’ятати, що домашній хліб, приготований без усіляких консервантів і добавок зберігати довго не можна і з’їсти його треба протягом двох трьох днів після приготування.