Як правильно випрасувати сорочку?

Підготовка

підготовка для прасуванняПрочитайте інформацію на ярличку, щоб визначити матеріал, з якого пошита сорочка. Бавовна та матеріали на основі бавовни можуть прасуватись праскою розігрітою до високої температури. Проте для прасування штучних тканин – поліестеру, до прикладу, краще встановити низьку температуру.

Впевніться, що сорочка волога, але в ніякому разі не мокра. Праска повинна бути чистою (підошва).

 

Комір

прасування коміраРадимо розпочинати з коміра.

Розправте комір по висоті та ширині, натисніть праскою та пройдіться декілька раз туди-назад. Таким способом, з обох сторін.

 

 

Передня частина

прасування передньої частини сорочкиПочніть прасування зі сторони, де пришиті ґудзики. Носиком праски випрасуйте між та під ґудзиками. Особливу увагу приділіть області плечей та під коміром.

 

 

Манжети

прасування манжетівРозстібніть манжети та випрасуйте спочатку внутрішню сторону, тоді зовнішню та, в останню чергу, навколо гудзиків. Не ставте праску на гудзики, інакше вони розплавляться і залишать пляму на тканині.

 

 

Спина

прасування задньої частини сорочкиЗадню сторону сорочки прасуйте частинами, починаючи з рукава.

 

 

 

Рукава

Розправте тканину на рукавах, щоб вона була без складок. Починайте зверху рукава та просувайтесь до манжетів. Щоб краще розгладити рукав, ви можете помістити скручений рушник всередині.

 

Підказки для господинь

    1. Використовуйте кромальний спрей для прасування білих сорочок. Для цього розчиніть 1 ст. ложку крохмалю в 2 чашках води.
    2. Щоб не робити канти на рукавах, використовуйте білий скручений у валик рушник.
    3. Щоб мати змогу випрасувати речі будь-де, не пошкодуйте коштів на маленьку подорожню праску, яка вас завжди виручить.