Де придбати чи відремонтувати Zanussi? У Львові!

побутова техніка zanussi у Львові

У 1984 році італійська фірма Zanussi була поглинена шведською машинобудівною компанією АEG-Electrolux. З тих пір і до цього дня цей концерн є лідером на ринку не тільки побутової техніки, а й професійного кухонного і прального обладнання.

Холодильники Zanussi у Львові користуються великою популярністю. Широкий модельний ряд здатний задовольнити кожного покупця і дозволяє підібрати холодильник як на будь-який смак, так і на будь-який бюджет. Вибрати холодильник від Zanussi у Львові допоможе компанія Техномікс-плюс. Крім холодильників Zanussi фірма представляє своїм покупцям широкий асортимент нової, стокової та вживаної побутової техніки з Німеччини провідних європейських марок, таких як AEG-Electrolux, Bosch та інших.

Які холодильники Zanussi пропонує Техномікс-плюс? По-перше, звичайно ж з популярною системою no frost – видалення зайвої вологи з морозильної камери. Ті, хто знайомий з проблемою швидкого зледеніння стінок морозилки, гідно оцінили цю розробку. У камері, завдяки вентилятору на задній стінці, відбувається постійна циркуляція повітря, температура якого становить – 18 градусів. Так відбувається заморожування. Іній ж осідає в спеціально відведених місцях поза морозильною камерою, де він розтоплюється, а потім випаровується. Таким чином, необхідність розморожування сходить мінімуму. Проте, варто зазначити, що в таких умовах продукти необхідно зберігати добре запакованими, щоб запобігти їх зневодненню і висиханню.

По-друге, покупців вразить різноманітність дизайнів і форм, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір як на кухні, так і всередині холодильника. Завдяки унікальному дизайну холодильники Zanussi дозволяють зберігати більшу кількість продуктів при менших габаритах.

По-третє, енергоспоживання класу А і А + дозволяє істотно економити сімейний бюджет завдяки низьким витратам електроенергії.

Окрім нової, стокової та вживаної побутової техніки провідних брендів (AEG-Electrolux, Bosch, Zanussi) компанія Техномікс-плюс здійснює у Львові ще й ремонт різних видів побутової техніки. Кваліфіковані спеціалісти з ремонту нададуть консультації, проведуть огляд та ремонт побутових приладів у Львові за адресою: Львів, вул. Пасічна 89.

Обравши фірму Техномікс своїм партнером Ви отримаєте кваліфіковані поради щодо придбання техніки та якісне обслуговування.