Засоби для миття холодильника

Правильний догляд за холодильником одна з складових його безперебійної роботи та тривалої експлуатації. Сьогодні розглянемо засоби для миття внутрішньої поверхні холодильника, адже погодьтесь його не варто мити будь-якими хімікатами через безпосередній контакт з продуктами харчування.

як відмити холодильник

Отже, перше, спеціалізовані засоби для чищення холодильників у вигляді спрею. Ви не знайдете їх у звичайних магазинах побутової хімії, краще шукати їх у магазинах техніки, де продають також і супутні товари. Переваги таких хімзасобів: спеціально розроблені для миття холодильника, не пошкоджують його поверхні, не потребують змивання водою, не токсичні, а тому не шкідливі для продуктів.

Друге, вологі салфетки, які також можуть запропонувати Вам у магазинах побутової техніки. Єдиний їх мінус у вартості, оскільки коштують вони не дешево.

Третій спосіб, засіб для миття посуди, який також не пошкоджує поверхні холодильника, проте його потрібно добре вимити великою кількістю чистої води, щоб він не потрапив на продукти.

Питна сода – незмінний та старовинний спосіб, який діє завжди. Розведіть соду у воді до утворення “каші” та протріть забруднені місця. Сода до сих пір є основою для очищувальних засобів, що продаються в магазинах.

Для плям, що в’їлися у пластик рекомендуємо використовувати розчин аміаку (аміак:вода – 1:7). Одягніть гумові рукавички, щоб розчин не потрапив на шкіру. Залиште його на забрудненні протягом 30 хв, а тоді змийте водою.

В якості народних засобів для миття пропонують також зубну пасту, оцет, лимонну кислоту та, навіть, заварну каву, яка є хорошим абразивом та легко усуває незначні забруднення. 

Чистий холодильник – це не лише гігієнічна потреба, але й необхідність, що дозволяє уникнути поломок та витрат на його ремонт.