Послуги

Компанія «Техномікс-плюс» пропонує якісні ремонтні послуги та побутову техніку за доступними цінами та сервісом дійсно високого рівня. Нам під силу не тільки задовольнити потреби будь-якого клієнта, а й запропонувати бездоганної якості сервісне обслуговування техніки для дому.

Наша майстерня виконує якісний ремонт великої та малої побутової техніки, починаючи від підкручення гвинтика і закінчуючи заміною двигуна. Повний спектр робіт, які гарантують реабілітацію улюбленого пилососа, мікрохвильовки, пральної машини або ж будь-якої іншої техніки, виконуємо вчасно, відповідально і за найкращими цінами у Львові.

На нашому сайті Ви також знайдете інтернет-магазин надійної побутової техніки для дому. Привезена з країн Європейського Союзу (переважно Німеччини), техніка відповідає усім європейським стандартам та вимогам жителів Західної Європи. Тепер ця європейська якість доступна і Вам: заходьте в каталог продукції або ж у наш магазин-сток техніки та обирайте все необхідне за нижчими цінами, ніж у будь-якому супермаркеті.

Також у нас можна замовити необхідну побутову техніку. Якщо її нема в наявності, то за зовсім короткий термін ми її обов’язково доставимо. Тому сміло можете розраховувати нас, оскільки ми зробимо усе можливе, щоб виконати Ваше замовлення.

Звернувшись до компанії «Техномікс-плюс», Ви подаруєте своїм приладам друге життя, а дому – нових “помічників”.