Ремонт дрібної техніки

Ремонт дрібної побутової техніки – не надто важка, але доволі клопітка справа. Тут важлива кожна дрібничка, тому майстер має бути дуже уважним та відповідальним. У майстерні “Техномікс-плюс” Ви зможете отримати найякісніші послуги з ремонту за дуже доступними цінами.

 

Наші майстри без жодних проблем зможуть замінити мотор, щітки або ж підшипники у пилососі; відремонтувати насадки або корпус блендера (з заміною запчастин); поміняти реле та біметалічну пластину електрочайника

Чому наша майстерня?

швидкий ремонт

Оперативність

вартість ремонту

Справедлива ціна

професійність ремонту

Професійність

гарантія на ремонт

Гарантія

Одним словом – пропонуємо повний обсяг ремонтних робіт для дрібної техніки. Виконується як власне сам ремонт, так і заміна частин приладів (конкретно таке питання визначається після детальної діагностики поломки).

Якщо ж у Вас зламався кухонний комбайн, міксер або фен – також не біда: все приносьте до нас, а ми вже потурбуємось про те, щоб Ваша улюблена техніка працювала, як новенька. Ми виконуємо роботу швидко, якісно і не дорого, тому не варто поспішати вкладати кошти у нові покупки. Ми не економимо на матеріалах та запчастинах, турбуємось про збереження цілісності механізмів та систем.

Тож не переймайтесь і не витрачайте дорогоцінний час, а про всі дрібнички потурбується наша майстерня. Головне – вчасно звертайтесь!