Ремонт посудомийних машин

Посудомийна машина – невід’ємний атрибут кухні, що обладнана за сучасними побутовими вимогами. Як і будь-яка інша побутова техніка, машина має здатність ламатися. Звісно, деякі несправності можна усунути власноруч. Але напрочуд часто самостійний ремонт вдома не дає потрібного результату, а через непрофесійний підхід може створити додаткові проблеми. Щоб уникнути фатальних наслідків, пов’язаних із ремонтом посудомийної машини своїми руками, пропонуємо довірити цю справу спеціалістам нашої компанії.

«Техномікс плюс» – надійний сервісний центр, який здійснює ремонт машин для миття посуди будь-якого виробника. Ми чудово розуміємо симптоми «захворювання» техніки і готові якнайшвидше відновити злагоджену роботу усіх механізмів.

Чому наша майстерня?

ремонт швидка допомога

Оперативність

ремонт дешево

Справедлива ціна

ремонтні послуги професійно

Професійність

гарантійне обслуговування

Гарантія

Як правило, існує 3 категорії складності ремонту посудомийок. Але до основних неполадок, які виникають в процесі користування, відносять:

ремонт фільтру посудомийної машиниЧистка фільтру
Мова йде про якісне очищення фільтру посудомийної машинки, через який проходить уже використана вода.

 

ремонт насосу посудомийної машиниРемонт насосу
У випадку проблеми з насосом посудомийна машина ще миє посуд, але, коли починається злив води, полоскання, процес може зупинитися. При цьому всередині машини брудна вода. Відремонтувати чи замінити насос – не проблема, якщо ви звернулися у надійний центр.

ремонт нагріваючого тену посудомийної машиниРемонт ТЕНу
Якщо ТЕН, нагрівний елемент, вийшов з ладу, ви можете спостерігати погане нагрівання води, а також різке збільшення витрат електроенергії.

 

ремонт двигуна посудомийної машиниПосторонній шум
Як правило, небажаний шум з’являється в результаті пошкодження підшипників насоса чи електродвигуна. Іноді проблема в дрібних уламках скла та іржі, які потрапили в робоче колеса насоса. Так чи інакше – а усунути проблемні звуки потрібно якомога швидше.

 

заміна ущільнювачів посудомийної машиниПротікання води на підлогу
Причин такої поломки може бути відразу кілька: дверні ущільнювачі чи ущільнювач насосу в недостатньо хорошому стані, пошкоджений резервуар для води, тощо.

 

Компанія «Техномікс плюс» – це завжди якісний ремонт посудомийних машин, швидке усунення усіх вище наведених неполадок та, звісно, тривалий термін експлуатації техніки після зробленої роботи. На сьогодні наш сервісний центр надає ремонтні послуги у місті Львові та його околицях – ми відремонтуємо техніку як на дому у замовника, так і у своїй майстерні, якщо цього вимагає категорія складності.

Як відремонтувати посудомийку у нас?

ремонт на дому

Приїзд майстра додому

діагностика перед ремонтом

Діагностика поломки

виконання ремонту

Здійснення ремонту

Очевидно, щоб уникнути багатьох неполадок, споживачеві для початку необхідно дотримуватися елементарних правил експлуатації посудомийної машини. Зокрема, рівномірно розставляти тарілки у машині, очищати вручну від шматків їжі, використовувати якісні миючі засоби, а також спеціальну систему для пом’якшення води.