Про компанію

Компанія «Техномікс+» – це енергійна команда фахівців, яка має на меті не лише забезпечити споживача якісною технікою, а й повністю ліквідувати усі проблеми, пов’язані із експлуатацією побутових приладів.

За плечима у нашої компанії – впевнений десятирічний досвід на ринку, який допоміг сформувати основні споживацькі потреби в обраній галузі, грамотно і професійно реагувати на них і таким чином завоювати відмінну репутацію у багатьох клієнтів та довіру з боку бізнес-парнерів.

На сьогодні «Техномікс+» активно працює у таких напрямках:

До основних переваг співпраці із «Техномікс+», без сумніву, відносять швидкий, надійний та доступний за ціною сервіс. Сьогодні подібною комбінацією слів користується чимало компаній, але далеко не кожному вдається на всі сто відповідати цьому принципу роботи.

Технічні спеціалісти нашої компанії чітко усвідомлюють, наскільки важливо своєчасно усунути несправності будь-якого побутового приладу та зробити так, аби техніка не так часто виходила з ладу. Якщо ж Ви маєте на меті придбати потрібну техніку для дому, наші менеджери із продажу обов’язково допоможуть обрати найбільш оптимальний варіант для Вашого бюджету та особистих потреб.

Ми проводимо ремонтні роботи різного рівня складності, впевнено долаємо будь-які технічні перепони і в результаті даруємо омріяне відчуття комфорту. Проблеми із побутовою технікою – не привід псувати настрій, якщо поруч «Техномікс+»! Будемо раді допомогти! Чекаємо дзвінка!