Засоби для миття холодильника

Правильний догляд за холодильником одна з складових його безперебійної роботи та тривалої експлуатації. Сьогодні розглянемо засоби для миття внутрішньої поверхні холодильника, адже погодьтесь його не варто мити будь-якими хімікатами через безпосередній контакт з продуктами харчування.

Читати далі >

Скільки прослужить побутова техніка?

Скільки може прослужити сучасна побутова техніка? Всі ми привикли до радянських холодильників, пилососів, телевізорів, які безперебійно пропрацювали 30-40 років, і все ще можуть виконувати свої функції. Але з сучасними побутовими приладами так чомусь не виходить. Хоча прогрес біжить уперед, новшевства і функції, про які можна було колись тільки мріяти, не додають техніці витривалості. Про причини […]

Читати далі >

Як правильно випрасувати сорочку?

Підготовка Прочитайте інформацію на ярличку, щоб визначити матеріал, з якого пошита сорочка. Бавовна та матеріали на основі бавовни можуть прасуватись праскою розігрітою до високої температури. Проте для прасування штучних тканин – поліестеру, до прикладу, краще встановити низьку температуру. Впевніться, що сорочка волога, але в ніякому разі не мокра. Праска повинна бути чистою (підошва).   Комір […]

Читати далі >

Ретро-холодильники у сучасній кухні

Обираючи холодильник, у сучасного покупця є широченні можливості не тільки у функціональності та ціні, але й зовнішньому вигляді. Hi-Tech, стандартні моделі, з яскравим візуальним оформленням, наприклад, у вигляді британського прапора чи ретро моделі – в супермаркетах та інтернеті можна знайти усе!

Читати далі >

Топ 3 небезпеки побутової техніки

Здавалося б, що може бути безпечніше за побутові прилади. Ми користуємось ними кожен день. Наші діти також завжди знаходяться поряд та використовують їх для своїх потреб змалечку. Щоразу ми стаємо більш залежними від звичної техніки та не уявляємо життя без холодильника, електрочайника і т.д.

Читати далі >

Останні новинки LG

Південнокорейський виробник побутової техніки та електроніки LG запускає у виробництво холодильники нового покоління. Вони були представлені у грудні минулого року у Лас Вегасі та влаштували справжній фурор серед поціновувачів новинок. Навіть, наближчі конкуренти, такі як Samsung, Bosch були здивовані настільки оригінальним рішенням.

Читати далі >

Холодильники Side by side американського типу

Сучасний ринок побутової техніки рясніє різноманітністю моделей кухонного обладнання. Не останнє місце в асортименті пропозицій займають холодильники. Великою популярністю користуються модифікації побутової техніки з двома дверима. Вони відомі на світовому ринку під назвою «side by side».

Читати далі >

Огляд пральних машин Candy

Італійська фірма Candy – це всесвітньовідомий лідер з виробництва побутової техніки високої якості. Історія розвитку бренду Candy починається з далекого 1945 року, коли в Італії була розроблена перша пральна машина «Модель 50». Залучення новітніх методик виробництва дозволили створити нові та сучасні пральні машини, які відзначаються високою надійністю та функціональністю.

Читати далі >