Блендер не комбайн!

blender

Досить часто при рекламі блендерів їх порівнюють із кухонними комбайнами. Можемо сказати що це суттєве перебільшення. Стандартний блендер до кухонного комбайна «недотягує». Кожен із них має свої переваги і вади, тому як і будь-яку іншу побутову техніку, потрібно робити вибір відповідно до потреб. Зараз поговоримо про блендери.

Вони бувають двох видів – стаціонарні та погрузні. Стаціонарні знаходяться на робочому столі в кухні на спеціальній підставці, в якій розміщений двигун і управління. Виглядає він як чаша на високій підставці, багато сучасних кухонних комбайнів мають такі в своїй комплектації.

Погрузні бендери складаються з ручки на якій розміщені кнопки управління з моторчиком, до якої кріпляться насадки, що входять до комплекту. Вся обробка продуктів здійснюється або в спеціальній ємності, яка також входить до комплекту, або в будь – якому іншому придатному для цього посуді, наприклад, в каструльці.

Стаціонарні блендери найчастіше використовують для приготування коктейлів, колки льоду та збивання яєць. Він ідеально підійде для любителів молочних коктейлів.

Якщо ж Ви часто готуєте пюре, фарші, подрібнюєте зелень чи горіхи краще буде зупинити свій вибір на погрузному блендері.

Вибираючи стаціонарний блендер зверніть увагу на його потужність, об’єм кухля та матеріал, з якого його виготовлено. Чим потужніший блендер тим краще він змішуватиме коктейлі. Краще обирати такі прилади, у яких потужність не нижча за 500Вт. При покупці врахуйте, які об’єми Ви будете готувати. На ринку представлені блендери з різними об’ємами чаш – від 400мл і до 2 літрів.

Окремо зверніть увагу на матеріал з якого зроблено кухоль. Скляні чаші гігієнічніші, не вбирають неприємні запахи та не темніють. Однак поводитись з таким кухлем треба доволі обережно. Пластмасові ж кухлі стійкі до механічних дій, однак погано пристосовані до високих температур, вбирають запахи і темніють, і тому дешевші за скляні.

Погрузний блендер буде корисним на Вашій кухні, якщо часто готуєте невеликі порції. Такий блендер не займає багато місця, завжди готовий до робити і насадки легко змінювати та мити. Переважно у комплекті до нього іде кілька насадок, наприклад, віничок для збивання яєць, ножі для колки льоду, тощо. Насадки роблять або з пластмаси або з нержавіючої сталі. Останні кращі, бо не бояться різних температур і загалом надійніші, однак і дорожчі.

Переважно погрузний блендер дорожчий за стаціонарний. Ціну утворює і потужність приладу, і кількість насадок і кількість швидкостей. Краще обирати такий блендер де є мінімум три швидкості роботи, або взагалі плавне регулювання. Краще не купувати апарати з потужністю менше 300 Вт та надавати перевагу техніці відомих фірм.