Bosch – німецька надійність в Україні

bosch

Bosch – німецька марка побутових приладів концерну Bosch-Siemens – одного з найбільших європейських виробників побутової техніки дуже високого класу. Марка Bosch на європейському ринку з 1933 р., на українському з 90-х.

Концерн Bosch пропонує побутові холодильники і морозильники, кухонні газові, електричні та газо-електричні плити, пральні, сушильні та посудомийні машини, мікрохвильові печі, водонагрівачі, пилососи та іншу дрібну побутову техніку.

Придбати побутову техніку, та провести ремонт Bosch та інших провідних європейських виробників, таких як AEG, ZANUSSI чи Electrolux відтепер можна в магазині фірми Техномікс-плюс.

Побутова техніка AEG-Electrolux, Bosсh, Zanussi стане вишуканою окрасою інтер’єру Вашого помешкання та зробить життя комфортнішим. Придбати побутову техніку у Львові можна за адресою : м.Львів, вул. Луганська 6а. Фахівці фірми Техномікс нададуть корисні поради та допоможуть вибрати саме те, що Вам потрібно.

Для того, щоб побутова техніка (AEG-Electrolux, Bosсh, Zanussi) служила довго, за нею слід навчитись правильно доглядати. Однак і правильний догляд не гарантує довготривалості використання. Якщо ж побутові прилади зламались, не засмучуйтесь, їх легко відремонтувати. Львів’яни можуть замовити в компанії Техномікс- плюс такі послуги , як: ремонт холодильників, пральних машин, мікрохвильових печей, посудомийних машин, порохотягів. Спеціалісти компанії здійснять всі необхідні роботи, наприклад відремонтують електроніку, проведуть заміну деталей, та налаштування приладів.