Каву приготує кавоварка!

coffee-makerЗранку більшості людей важко прокинутись. І щоранку, ще спросоння більшість з нас стоїть над плитою та варить каву. Це справжня панацея, яка допомагає не тільки пробудитись, але й забезпечує заряд енергії на весь день. Існує дуже багато сортів кави та способів її приготування. Найпоширенішим способом приготувати каву є запарювання її в турці. А серед різновидів кави найпоширенішими є еспрессо, капучіно, лате.

Якість напою залежить від дуже багатьох факторів. Наприклад, від сорту зерен, міри їх об смаження, якості води та, навіть, настрою барісти. Дуже часто зранку ми поспішаємо та готувати правильну каву на вогні просто немає часу. Тут на виручку кавоманам приходять кавоварки.

Вони бувають дуже різними – як для приготування найпростішої кави так і дуже складні технологічні прилади для приготування багатьох видів напою.

При виборі кавоварки слід звернути увагу на технологію приготування кавових напоїв, ознайомитись із системою керування пристроєм, функціональністю та ознайомитись із правилами догляду за машиною.

Кавоварки еспрессо парцюють на зерновій каві. Еспрессо готують на свіжо меленому зерні, що дає зможу розкрити аромат та отримати чудову пінку. У кавових машинах зазвичай встановлені спеціальні жорна з металу чи кераміки. Керамічні жорна краще зберігають аромат зерен та створюють менше шуму, ніж металеві жорна.

Для приготування капучіно використовується спеціальна трубка, з якої подається гаряча пара – панарелло. У деяких кавоварках передбачено контейнер для молока, і капу чино готується автоматично.

Керувати кавовою машиною можна або за допомогою електронного дисплею або механічно. Дисплей зручніший, тому що відображаються всі процеси, які відбуваються з кавоваркою і ви можете встановити всі необхідні параметри.

Великі об’єми контейнерів дозволяють приготувати за один раз багато порцій, що дозволить зекономити час.

Доглядати за кавоваркою надзвичайно просто. Достатньо лише регулярно очищувати контейнер з відходами. Також не варто забувати про очистку машини від накипу та кавових масел.

Сучасні кавоварки не лише багатофункціональні, а ще й ергономічні та вирізняються яскравим дизайном. Тож можна вибрати кавоварку для будь – яких потреб та під будь – який інтер’єр.