Недорога техніка для дому – доступна якість

Якщо Ви думаєте, як зекономити на покупці побутової техніки, тоді Вам до нас! Компанія “Техномікс” уже напротязі кількох років пропонує якісну та недорогу техніку з країн Європи. 

На нашому складі побутової техніки Ви знайдете недорогі холодильники, пральні машини, СВЧ-печі, посудомийні машини, морозильні камери та багато іншого.

Ця техніка привезена переважно із Німеччини практично нічим не відрізняється від тої, що пропонується у великих відомих супермаркетах. Проте вона зібрана в країнах Європи, а не десь у Китаї чи десь-інде у Азії. Ця побутова техніка створена саме для європейського користувача, тому зорієнтована на довговічну роботу, а не вимушену покупку через 2-3 роки.

Ціни на нашому складі побутової техніки

Якщо перед Вами стоїть вибір – недорога побутова техніка чи по завищеній ціні з магазину; де купити – відвідати спеціальний склад чи супермаркет біля дому, ми готові надати Вам відповідь. 

Наш сток техніки для дому готовий запропонувати Вам хорошу ціну, якісний товар та доставку у будь-який куточок міста чи за межами Львова. Ви також можете відвідати наш склад за вказаними на сторінці контактів адресами.

Асортимент нашого сток – магазину

Асортимент побутової техніки постійно поновлюється та розширюється. Ми також готові привезти техніку на замовлення, якщо Вам потрібна конкретна модель, хоча її наявність в будь-який час ми гарантувати не можемо.