Що найчастіше ламається в мікрохвильових печах?

ремонт мікрохвильових печей львів

Мікрохвильовка – це просто незамінний елемент сучасної буденності, який не тільки розширює ваші можливості, як господині, а й значно полегшує ведення побуту і дозволяє суттєво економити час. І як тільки вона виходить з ладу, одразу ж відчуваються її неоціненні переваги. Все з рук валиться, псується настрій і ви постійно кудись не встигаєте. Тому такі проблеми потрібно вчасно і швидко вирішити, а це можливо тільки за вчасного виявлення місця поломки й звернутись у правильну майстерню для ремонту СВЧ.

Найчастіше у мікрохвильових печах виходять із ладу ті частини, які більше всього задіяні, а таких є кілька.

  • Слюдяна пластина. В кращому випадку вона локально прогорає або закопчується. Тоді достатньо лише протерти її спиртом або якимсь активнішим розчинником. В гіршому – іржавіє або потерпає від корозії, тоді необхідна її заміна. Самим не варто братись за таке відповідальне діло, набагато безпечніше покластись на досвідчених майстрів.
  • Кришка хвилеводу. Туди при нагріванні попадають часточки їжі і спричиняють згорання. В даному випадку варто подбати про захист від них. Наприклад, користуватись пластиковою покришкою для внутрішнього використання.
  • Електроніка. Дуже вразливе місце взагалі будь-якої побутової техніки і мікрохвильовок у тому числі. Від неї залежить блок керування, регулятори і табло. Налагодити може тільки відповідний спеціаліст.
  • Конденсатор, трансформатор, піддон і магнетрон. Вони ламаються трохи рідше, але виключати таку можливість не можна. Варто враховувати, що до деяких марок техніки такі види запчастин замовити важко.

Щоб ваша мікрохвильова піч працювала довго і без збоїв, потрібно постійно за нею доглядати: мити, насухо витирати і не перенагрівати. Тоді й до фахівців звертатись не буде причини.