Про чайники для чайників

kettleНа що ми зазвичай звертаємо увагу, коли вибираємо електрочайник?

Звісно ж перш за все дивимось на дизайн та визначаємо наскільки гармонійно цей чи той прилад впишеться в оформлення нашої кухні.  А вже потім звертаємо увагу на його потужність, об’єм та виробника –  чайники  від компаніі Electrolux у місті Львів купити не проблема.Та все ж є моменти, які при виборі чайника треба враховувати.

Електрочайники бувають різних об’ємів. Стандартні чайники Electrolux у  Львові мають об’єм від 1, 4 до 3 літрів. Не варто купувати чайник менший ніж на 1,4 літра для щоденного використання. Звертаючи увагу на потужність чайника враховуйте, що чим вона більша, тим швидше він нагріватиметься сам та кип’ятитиме воду.

В чайниках використовують нагрівачі двох типів – спіралі та закриті. Нагрівачі закритого типу краще нагріваються та їх легше очищати від накипу. Краще обирати такий чайник, у якому буде фільтр, який перешкоджатиме потраплянню накипу чи інших дрібних часточок в чашку. Саме такі чайники презентує Electrolux у місті Львів.

Варто також обирати такий прилад, який буде зручно мити, тобто з широким горлишком, щоб можна було легко дістатись до дна та відчистити накип.

Переважно чайники виготовляють з пластмаси чи нержавіючої сталі. Чайники з нержавійки набагато кращі за пластмасові за всіма характеристиками. Вони довговічніші та гігієнічніші. А отже і дорожчі за своїх пластикових родичів.

Також дуже важливо щоб чайник мав захист від нагрівання. Ручка та частини до яких ви можете випадково торкнутись мають бути захищені від нагрівання, інакше, при необережному поводжені можна отримати опік.

Обираючи електрочайник не забудьте перевірити термін гарантії, та все ж краще купуйте продукцію відомих брендів, таких як на приклад Electrolux у Львові.