Вибір та ремонт мікрохвильових печей

microwave

Мікрохвильові печі є одними з найважливіших приладів, які полегшують нам життя та приносять комфорт у нашу оселю, тому в випадку поломки ми або шукаємо де можна провести ремонт мікрохвильових печей у Львові, або намагаємось купити нову мікрохвильову піч.

Сучасні мікрохвильові печі не тільки підігрівають та розморожують страви,а й дозволяють готувати страви на пару, запікати і навіть пекти вироби з тіста та м’яса. Що б не казали, але приготовані в мікрохвильовці страви є смачними та корисними,а їх приготування займає дуже мало часу. Саме тому, люди які цінують свій власний час так люблять дану техніку. Часто саме мікрохвильова піч стає весільним подарунком і дарує молодятам не тільки смачні страви а й вільний час. Мікрохвильові печі з розбудованими функціями та великим об’ємом в деяких домашніх господарствах замінюють печі та доповнюють можливості традиційної кухні.

Вибір мікрохвильовки є не таким легким як могло здатись на перший погляд, тому в даній статті ми не тільки розкажемо де можуть провести ремонт мікрохвильовок, а й розкажемо на що варто звернути увагу при їх виборі.

Одним з найважливіших параметрів, на які належить звернути увагу при виборі мікрохвильової печі це її об’єм. Даний параметр інформує про кількість продуктів та страв які можна вмістити в мікрохвильовці та про її габарити. Від вимірів комори мікрохвильовки залежить максимальна величина тарілки та кількість їжі яку можна буде покласти в середину печі. При виборі мікрохвильовки також потрібно звернути увагу на те в яку сторону відкриваються дверцята, та впевнитись, що скло на них дозволяє спостерігати за процесом приготування їжі. 

Найчастіше купляють мікрохвильовки з об’ємом 17-19 літрів – в неї можна поставити тарілку з діаметром близько 25 см. моделі розраховані на 20-24 літрів без проблем помістять в собі велику піцу, та розморозять великий кусок м’яса. А ось пічки з об’ємом 25-32 літрів найчастіше мають найбільшу кількість додаткових функцій – в ній можна з легкістю спекти пиріг, курку або підігріти декілька страв на різних рівнях. Не переживайте на рахунік ремонту, адже з Техноміксом ремонт мікрохвильових печей не проблема.

Другим важливим критерієм є максимальна потужність мікрохвиль, чим вище даний параметр тим швидше можна розігріти або приготувати страву. На даний момент найчастіше зустрічається потужність 900-1000 W, дані печі дозволяють дуже швидко розігріти страви та напої, але в даному випадку потрібно уважно ставитись до приготування м’яса, адже воно може пересушитись, або навіть згоріти. В свою чергу в мікрохвильовках з потужністю до 700 W, страви підігріваються довго, а прибор споживає велику кількість електроенергії.

Пам’ятайте, що ремонт мікрохвильовок печей у Львові Ви можете довірити компанії Техномікс. Майстерня Техномікс-плюс допоможе Вам швидко та якісно.