Чим відрізняються звичайні сервісні центри від авторизованих?

servis-tsentr

Часто ми стоїмо перед вибором, до кого звернутися з ремонтом техніки. Хочеться, щоб і швидко, і якісно, і не дорого. Довірити вартісну техніку кому-небудь не рекомендуємо. Навіть, якщо ремонтна майстерня знаходится у Вашому будинку, варто переконатися, що їх послуги користуються попитом і виконуюються на хорошому, якісному рівні.

Та повернемося до авторизованих та звичайних майстерень… Більшість відомих виробників техніки мають авторизовані сервісні центри у великих містах України. Це зручно та вигідно для користувачів. В першу чергу, через можливість безкоштовного ремонту: якщо у вас новий холодильник, наприклад, його ремонт виконується безкоштовно по гарантії протягом декількох років. У випадку виявлення дефекту при виробництві, підтвердженої спеціалістами сервісного центру, Вам повернуть кошти або ж замінять техніку. Крім того, вважається, що вузька спеціалізація стосовно одного бренду дозволяє виконувати роботу набагато краще та якісніше.

Проте авторизовані сервісні центри часто відмовляються від ремонту старої побутової техніки. Якщо у Вас той же холодильник старої моделі, існує можливість, що спеціалісти не знайдуть час та бажання його відремонтувати. Крім того, його ремонт чи запчастини можуть коштувати занадто дорого.

Інша річ звичайні сервісні центри, як наш Техномікс-плюс. На жаль, виконувати безкоштовно ремонт ми не маємо можливості, проте можемо Вас запевнити, що ціни у нас найдоступніші та найлояльніші у Львові.

Наші майстри знайомі з особливостями техніки усіх відомих виробників. Для нас не існує різниці між старою та новою технікою: свою роботу ми виконуємо якісно у будь-якому випадку. Ремонтні роботи виконуються для усіх видів техніки, починаючи від холодильників і пральних машин, закінчуючи дрібною поботувою технікою (блендери, соковижималки).

Часто виникає потреба виконати нагальний ремонт техніки в домі замовника. Авторизовані сервісні центри рідко погоджуються на виїзд додому. Для спеціалістів компанії Техномікс – це не проблема.

Хочемо звернути Вашу увагу на термін виконання робіт: авторизовані сервісні центри потребують більше часу для ремонту, що дуже не зручно, коли потрібно відремонтувати холодильник чи пральну машинку. Це пов’язано з концепцією роботи компаії, бюрократією (гарантійні папери) та велика завантаженість.

Звичайні сервісні центри зацікавлені у швикому та якісному виконанні робіт. Це необхідно для виживання в умовах жорсткої конкуренції та підтримання хорошої репутації. Якщо робота буде виконана не вчасно та не якісно, майстерня втратить клієнтів, що приведе до її закриття. Авторизовані сервісні центри існуватимуть не залежно від якості виконання ремонтних робіт, оскільки вони фінансуються компанією-виробником та не спрямовані на прибуток.