Якісний ремонт духовок у майстерні Техномікс-плюс

Духова шафа – без сумніву, відмінний помічник кожної господині. Їжа, запечена у духовці – смачна, ароматна і зберігає свої корисні властивості. Тому коли така незамінна річ виходить з ладу – необхідна висока оперативність у відновленні її роботи. Виконання ремонтних робіт у зазначені терміни і не лише це пропонує львівська майстреня «Техномікс-плюс».

 

Сьогодні наша компанія займається реалізацією нової і вживаної побутової техніки європейських брендів, а також проводить високоякісні ремонтні роботи побутових приладів. Сюди відносимо і кухонну техніку, зокрема, професійний ремонт духовок, або духових шаф, як їх ще називають.

Майстри нашого сервісного центру проводять надійний ремонт духовових шаф практично усіх виробників (Bosch, Ariston, Indesit, Beko, Candy, LG, Electrolux, Hansa, Gorenje, Whirlpool та ін.), а також будь-якої типу – електричних духовок та газових, вбудованих і самостійних, тощо.

Чому наша майстерня?

швидкий ремонт

Оперативність

дешева ціна

Справедлива ціна

професійний ремонт

Професійність

гарантія на ремонті послуги

Гарантія

Відтак, на практиці розрізняють чимало різновидів технічних несправностей духовки, але, як правило, діагностика показує таке:

ремонт тена духовкиРемонт ТЕНів
Мова йде про спеціальні електричні нагрівачі. У духовці розрізняють верхні, нижні ТЕНи, а також ТЕНи конвекції. Проблеми з нагрівними елементами можна діагностувати у випадку, коли духова шафа не прогрівається до потрібної температури.

 

ремонт таймера духовкиРемонт електронного таймеру
Найчастіше пов’язаний із різкими стрибками напруги в електромережі. Перші ознаки – таймер постійно миготить, неможливо відтворити потрібний режим та час.

 

ремонт регулятора температури духовкиЗаміна регулятора температури
Першими симптомами необхідності ремонту регулятора температури, термостатів вважають перегрівання або недостатнє прогрівання духовки.

 

заміна дверних навісів духовкиЗаміна дверних навісів
Якщо двері духовки погано закриваються, рівномірний розподіл тепла по всьому об’єму духової шафи втрачається. А це означає, що запікання страв і окремих продуктів також відбувається нерівномірно.

 

ремонт неполадок духової шафиРемонт та заміна інших модулів
Електричні, газові духовки мають чимало відмінних особливостей. Усунення неполадок – це індивідуальний процес, що часто залежить від фірми-виробника, якості і походження комплектуючих, тощо.

 

Аби запобігти частому ремонту, її власник повинен дотримуватися усіх необхідних правил безпеки та догляду за технікою. Мова насамперед про своєчасну чистку техніки – оцтом, аміаком, паром чи іншими відомими способами. При цьому спеціалісти не рекомендують протирати поверхню духовки жорсткими подушечками.

Зазначимо також, що «Техномікс-плюс» проводить ремонт духовки з виїздом на дім – на території міста Львова, а також його околиць.