Ремонт електричних плит

Без сумніву, електрична плита – справжня годувальниця і універсальна помічниця на кожній кухні. Тому коли така побутова техніка виходить з ладу, не варто зволікати – потрібна миттєва реакція і, звісно ж, оперативне втручання професіоналів. Самостійний ремонт електричних плит – не найкраще рішення, якщо ви не володієте потрібними навиками.

Відтак, пропонуємо скористатися високоякісними ремонтними послугами компанії «Техномікс-плюс» – надійного сервісного центру, який за 10 років своєї діяльності здобув відмінну репутацію та беззаперечну підтримку постійних клієнтів.

Чому наша майстерня?

швидкий ремонт

Оперативність

дешева ціна

Справедлива ціна

професійний ремонт

Професійність

гарантія на ремонті послуги

Гарантія

У процесі інтенсивної роботи наші майстри щодня зустрічаються із технічними проблемами всіх ступенів важкості, проте найчастіше картина несправностей електричної плити виглядає так:

ремонт конфорок електроплитиПошкодження конфорок на поверхні приладу
Якщо у процесі користування плитою відбувається нерівномірне нагрівання конфорок, їх деформація, ймовірно, одну із них слід замінити. Причини несправності – перегорання спіралі, а також нагрівання посуду з недостатнім діаметром.

 

ремонт кнопок управління електроплитиЗаміна кнопок управління
Кнопки, перемикачі, підсвітка, сенсорні елементи напрочуд часто виходять з ладу і потребують ретельної заміни, зробленої професіоналом.

 

ремонт духовки електроплитиРемонт духовки
Вбудована духова шафа також з часом виходить з ладу. Несправності можуть стосуватися освітлення, нагрівних елементів, таймеру, дверного навісу чи інших складових.

 

ремонт електричної плитиЗаміна заломлених шнурів, зіпсованих розеток
Елементарна несправність, яку професіонали усувають всього за декілька хвилин. 

 

 

Як бачимо, постійних ремонтів електричної плити можна уникнути, якщо дотримуватися основних правил її експлуатації. Спеціалісти радять не використовувати для чистки поверхні засоби з абразивними матеріалами, не ставити на електроплиту дуже важкий посуд, ретельно перевіряти стан розеток, тощо.

Цілком зрозуміло, що доставка електроплити у сервісний центр може стати проблемною через її немалий розмір, тому ремонт ми здійснюємо вдома у замовника. Сьогодні сервісний центр «Техномікс-плюс» зосередив свою діяльність у Львові та його околицях.

Як відремонтувати кухонну плиту у нас?

ремонт на дому

Приїзд майстра додому

діагностика перед ремонтом

Діагностика поломки

виконання ремонту

Здійснення ремонту

Гнучка цінова політика, виконання ремонтних робіт у поставлені терміни, вичерпні індивідуальні консультації та тривалий термін експлуатації ремонтованої техніки – ключові переваги співпраці із «Техномікс-плюс». Чекаємо на ваш дзвінок!