Ремонт холодильників у Львові

Холодильники – беззаперчено необхідна річ у кожному домі. Раніше люди використовували природній холод в період зими і холодну воду в літню пору. Але ці часи давно змінились, технології розвиваються і радують нас все більшими можливостями.

Якісний ремонт – це нелегка справа. Знайти хорошого майстра по ремонту холодильників ще важче. І хоча Львів – місто велике і здавалося б можна зайти в будь-який сервісний центр по ремонту техніки і справа зроблена, проте це не так.

Холодильники – техніка дорога і потребує особливого підходу. Її не можна доручати будь-кому, а варто звернутися до нас – у сервісний центр “Техномікс-плюс”.

У нас надзвичайно великий досвід у роботі з холодильниками усіх марок, виробників, старих та нових серій. Наш майстер приїде до Вас додому, проведе необхідну діагностику та, відштовхуючись від неї, проведе необхідний ремонт холодильника на місці або ж у нашому севрісному центрі. Ремонт на дому можливий по всьому Львову в тому числі на Сихові, Левандівці, Винниках, Брюховичах, Солонці, Рясному, Зимній воді, Лапаївці.

За статистикою, створеною на основі нашої діяльності та приватних майстрів, прослідковується закономірність таких найчастіших поломок холодильників, що потребують ремонту.

Виклик майстра за телефоном

(032) 243-93-57
(032) 243-93-67
(093) 534-64-30
(066) 70-10-491

Або ж замовте зворотній дзвінок ↓

Наш сервісний центр по ремонту холодильників найчастіше справляється з такими поломками:

ремонт компресора холодильника

Ремонт компресора

Найчастіше поломка компресора спричинена неуважністю власників холодильника. Мотор, працюючи безперервно, ламається, тому доводиться робити повну заміну. Вдома такий ремонт не робимо, лише з вивозом у майстерню.

ремонт термостата холодильника

Ремонт термостата

Поломка термостата не найстрашніше, що може статися, проте якщо у вас повний холодильник продуктів, вони швидко зіпсуються. Основний симптом: лампочка, що горить, тоді як сам компресор не працює.

витік фреону ремонтВитік фреону
Якщо холодильник не морозить, проте працює, можливо стався витік фреону – речовини, що відповідає за охолодження. Наші майстри швидко знайдуть шпарину, відремонтують та наповнять фреоном знову.

 

ремонт реле холодильникаРемонт пуско-захисного реле
Якщо мотор холодильника не працює, можливо, справа не в ньому, а в пусковому механізмі. Така поломка ремонтується найчастіше повною заміною реле.

 

ремонт електронної сенсорної панелі холодильника Ремонт електронної панелі
Одне з найбільш проблематичних питань, оскільки не завжди вдається електроніка, а тепер ще й сенсорні панелі не завжди піддаються ремонт. Окрім вього, це ще й досить недешеве задоволення. Тому в цьому випадку рекомендуємо берегти свій холодильник, щоб уникнути зайвих витрат.

Є ще багато дрібніших несправностей, проте вони не становлять особливої проблеми для досвідченого майстра.

Як відремонтувати холодильник у нас?

ремонт на дому

Приїзд майстра додому

діагностика перед ремонтом

Діагностика поломки

виконання ремонту

Здійснення ремонту

Етапи роботи майстра по ремонту холодильників?

Що саме робить майстер, щоб здійснити якісний ремонт холодильник? Спочатку повністю обстежує агрегат і визначає характер поломки. Потім вирішується, чи зламані деталі підлягають відновленню, чи тільки заміні. Від того вже відштовхується і переходить безпосередньо до процесу. В результаті Ви отримуєте назад свій холодильник, як новенький і за дуже помірну оплату. Це значно вигідніше, ніж витрачатись на новий холодильник (особливо якщо він дорого коштує).

Ремонтуємо холодильники усіх сучасних брендів – AEG, Ardo, Ariston, Bosch, Candy, Electrolux, Indesit, LG,  Miele, Samsung, Siemens, Zanussi, Whirlpool та ін. Надається гарантія.

Чому наша майстерня?

витік фреону ремонт

Оперативність

витік фреону ремонт

Справедлива ціна

витік фреону ремонт

Професійність

витік фреону ремонт

Гарантія

Тому звертайтесь і майстри нашого сервісного центру Вам з радістю допоможуть!