Ремонт мікрохвильовок (СВЧ)

СВЧ піч – це незамінний атрибут на кухнях більшості господинь. І це не дивно, оскільки в них не тільки набагато легше підігрівати їжу, а ще й можна готувати. Тому при виборі мікрохвильовки більшість звертає увагу (особливо останнім часом) не так на ціну, як на якість і функціональні можливості. Проте висока функціональність не завжди свідчить про надійність. Часто навпаки, чим складніший функціонал, тим ширший спектр можливих поломок і тим частіше потрібен ремонт мікрохвильових печей.

Чому наша майстерня?

витік фреону ремонт

Оперативність

витік фреону ремонт

Справедлива ціна

витік фреону ремонт

Професійність

витік фреону ремонт

Гарантія

Мікрохвильові печі ламаються рідко, але завжди невчасно. У них, як і в кожній іншій техніці, є слабкі місця.

Ремонт СВЧ печей передбачає виправлення таких несправностей:

Ремонт імпульсного блоку живлення

Поломка блоку живлення мікрохвильової печі викликається збоями в напрузі або перевантаженням електричної мережі.

 

Ремонт хвилеводу

Іноді навіть можливі іскри або загорання в середині мікрохвильовки, з чим необхідно вчасно боротись.

 

Ремонт блоку живлення

Збій у сенсорному блоці живлення може відбутися через вологу, недбайливість, невідповідне користування.

 

Ремонт інших деталей

У мікрохльових печах можлива втрата магнетронної емісії – зустрічається переважно в дешевих зразках СВЧ печей, оскільки економія на механізмі завжди тягне за собою погану роботу, незручності в експлуатації, погану якість та часті поломки. Можливе, також, зміщення перемикачів на дверцятах, яке відбувається в результаті різкого закриття, постійного відкривання і т.д.. Перегорання дротів може відбутися після розігрівання металевих або інших предметів, які не призначені для мікрохвильовок. 

Особливості ремонту мікрохвильових печей

Складність функціоналу техніки потребує досвідченості майстра, що виконує ремонт мікрохвильової печі. Сенсорні кнопки, функція запікання чи, наприклад, гриль вимгають слідкувати за новинками  в техніці та вирішення проблеми їх ремонту.

У Львові є велика кількість ремонтних майстерень та приватних майстрів. Проте знайти дійсно хорошого спеціаліста не легко. Важливо, щоб ремонт був виконаний дійсно професійно, адже в іншому випадку можна потратити кошти і на майстра, і на нову мікрохвильовку.

Не забувайте, що СВЧ печі випускаються різними виробниками і хоча принцип їх роботи одинаковий, проте кожен з них намагається вкласти в техніку щось особливе. Тому щоб справитися з ремонтом мікрохвильової печі різних виробників необхідний значний досвід та обізнаність у новинках та усіх можливих особливостях.

Майстерня “Техномікс-плюс” одна з кращих та найвідоміших у м. Львів і ми готові виконати ремонт мікрохвильовок з поломками усіх типів.

Наші майстри завжди допоможуть, тому звертайтеся та поверніть життя своїй мікрохвильовій печі.