Ремонт сушильних машин

Про функціональність сушильної машини можна говорити чимало. Без сумніву, сьогодні цей вид побутової техніки завоював серйозну споживацьку аудиторію. Передусім через значну економію сил та часу. Попри це, як і будь-яка річ в процесі тривалої експлуатації, сушильна машина виходить з ладу і потребує невідкладної допомоги.

Сервісний центр «Техномікс-плюс» допоможе уникнути небажаних проблем, пов’язаних із несправністю вашої домашньої техніки. Наша команда не боїться і труднощів і готова працювати зі складними випадками, будь-якими виробниками та застарілими моделями.

Чому наша майстерня?

швидкий ремонт сушилки

Оперативність

низька ціна

Справедлива ціна

професійні майстри

Професійність

гарантія на ремонт сушилки

Гарантія

Ремонт сушильних машин від «Техномікс-плюс» – це перфекціонізм на кожному етапі роботи: від початкового дзвінка клієнта до відновлення безперервної роботи машини. 

Детальний аналіз роботи спеціалістів «Техномікс-плюс» показав, що найчастіше споживач зіштовхується із такими неполадками сушильного апарату:

ремонт барабану сушильної машиниРемонт барабану
Іноді робота сушильної машини супроводжується шумом барабану або ж узагалі його повною зупинкою. Цілком можливо, що апарат потребує заміни окремих деталей або ж цілої системи. 

 

ремонт привідного паска сушкиЗаміна привідного паска
Заміна пасків проводиться відповідно до моделі машини. Так, паски з тріщинками потрібно негайно змінювати на нові.

 

чистка фільтру сушильної машиниЗабруднений фільтр
Час від часу у сушильній машині потрібно очищувати фільтри. В результаті тривалої експлуатації тут збираються волокна, які заважають звичному функціонуванню апарату.

 

ремонт сушильної машиниРемонт та заміна інших деталей
Як правило, усунення тих чи інших неполадок залежить і від виду сушильної машини, Наприклад, за критерієм відведення вологи розрізняють конденсаційні та вентиляційні апарати.

Очевидно, аби сушильна машина виходила з ладу не так часто, кожному користувачеві слід дотримуватися елементарних правил експлуатації. Зокрема, не варто завантажувати у машину дуже мокрі речі, уважно переглядати, чи немає всередині сторонніх предметів, які можуть нашкодити її роботі, тощо. Перед тим, як викликати майстра, слід уважно перевірити в якому стані розетка, чи ввімкнений таймер чи закриті до кінця дверцята. Іноді проблеми виникають саме через таку неуважність, а ремонт таких машин зовсім не потрібний.

Як відремонтувати сушильну машину у нас?

ремонт на дому

Приїзд майстра додому

діагностика перед ремонтом

Діагностика поломки

виконання ремонту

Здійснення ремонту

Сьогодні «Техномікс плюс» – це надійний сервісний центр, що здійснює ремонтні роботи у місті Львові та за його межами. Завдяки гнучкій ціновій політиці, принципово якісному підходу до справи та, звісно, бездоганному результату наша майстерня стала справжньою платформою довіри для багатьох клієнтів.